SexChat.cz: Živý erotický videochat, sexi české dívky a kluci. Přidat inzerát

Vložení nového inzerátu

Nick:

Text:

Video: South Park - Vánoce v Kanadě (07x15)

Čas Vánoc se blíží, a Broflovští si slibují, že je nikdy nic nerozdělí. Následně však u nich zazvoní jistí Gintsovi z Kanady s tím, že jsou Ikovi biologičtí rodiče, a že by Ika chtěli zpátky. Vysvětlí Broflovským, že Ika dali k adopci proto, aby ho uchránili před hrůzami colových válek a že nebyly n[více]a výchovu dítěte připraveni. Poté šokovaným Broflovským sdělí, že se nepřijeli na Ika podívat, ale vzít si ho s sebou do Kanady. Když Broflovští nesouhlasí, hodlají se Gintsovi o Ika soudit. Ikovi pěstouni bohužel soud o něj prohrají, protože nový kanadský premiér nařídil vrácení malých Kanaďánků zpět do vlasti. Blíží se Vánoce a kluci se svěřují se svými přáními. Kyle je rovnou požádá o pomoc – potřebuje se dostat do Kanady, aby promluvil s kanadským premiérem a pokusil se dostat Ika zpátky domů. Kluci však pomoc odmítnou s tím, že se nenechají připravit o Vánoce. Při slavnostním rozsvěcení stromku se starostka rozhodne nezapomenout na Broflovské, kteří trpí ztrátou syna. Šéf navrhne, že by místo na dárky měli své peníze použít na letenky do Kanady a k setkání s tamním premiérem, který by snad v případě Broflovských udělal výjimku. Komunita souhlasí a tak se i kluci rozhodnou, že radši pomohou Kylovi, než aby jejich rodiče utratili peníze za něco jiného než dárky pro ně. Kyle domluví letadlo a chlapci mohou vyrazit. Bohužel se letadlo cestou do Kanady zřítí a kluci jsou tak odkázáni na svou vlastní orientační schopnost. Naštěstí pro ně se brzy setkávají se vstřícným kanadským obyvatelstvem, od kterého se dozvídají, že premiér žije v Ottawě a že se tam dostanou po cestě. Po jediné cestě v Kanadě. Cestou chlapci potkávají mnoho zajímavých lidí. Připojuje se k nim kanadský horal, jízdní policista, který místo na koni teď musí stejně jako všichni ostatní policisté jezdit na ovci, chlapci poznávají francouzskou část Kanady, nakonec potkávají i Newfounlanďana, od kterého se však dozvídají nemilou zprávu – celou dobu jdou opačným směrem. Naštěstí však ještě existuje říční cesta do Ottawy, díky které chlapci stále mohou živit naději, že Vánoce oslaví v klidu doma. Strážného v budově parlamentu v Ottawě musí chlapci vyřídit starou známou metodou, brekem. Ten je nakonec pustí i s jejich kolegy Kanaďany dovnitř za premiérem. Kyle před premiéra předstoupí se svou prosbou o navrácení Ika. Kyle to sice řekne moc pěkně, nicméně na odmítavém postoji premiéra se nic nezmění. Kylovi je podezřelé, že premiér nedělá nic pro dobro své země, ale skutečnou osobu vládnoucí Kanadě odhalí až Stan. Za závěsem poblíž se totiž neskrývá nikdo jiný než Saddám Husajn. Po tomto zjištění jsou všechny „premiérovy“ zákony prohlášeny za neplatné, a návrat Ika zpět k Broflovským nakonec posvětí i Gintsovi, Ikovi biologičtí rodiče. Bohužel však kluci prošvihli domácí Vánoce, a tak je nakonec tráví v Kanadě, což je vedle absence dárků druhý Cartmanův pádný důvod, proč by bylo dobré zabít Kyla. [méně]

hodnocení: 

Tagy: south park vánoce kanada

Kdo video sleduje: 1 neregistrovaný honič

  • Datum: 16.01.2013, 04:02
  • Kategorie: Zbytky
  • Přidal: voxel
  • Zhlédnutí: 10825
  • Trvání: 22:13
  • Počet komentářů: 3

Upozornění: Videa mohou stahovat pouze přihlášení uživatelé.

Odkazy do phpBB fóra

Odkazy na video

Poslat odkaz kamarádovi

Embed přehrávač

Velikost vkládaného videa můžete snadno ovlivnit parametrem r=(vyska)x(sirka). Chcete-li vložit video o velikosti 320x240 px, stačí změnit parametr na r=320x240.

Nová registrace

Zapomenuté heslo

Login with Facebook

sexchat.cz

Související videa

Kliknutím na tlačítko souhlasíte s podmínkami serveru.

Souhlasím a chci pokračovat v prohlížení

Doporučujeme: To nejlepší porno! | Registr dlužníků | Filmy, hry a hudba | RapidShare účty | Inzerce a bazar zdarma | RapidShare za SMS!