SexChat.cz: Živý erotický videochat, sexi české dívky a kluci. Přidat inzerát

Vložení nového inzerátu

Nick:

Text:

Video: Trist – Vábení pokojné tmy

Tak nám opět udeřily třeskuté mrazy, což nemohlo ponechati moji duševně rozervanou existanci chladnou, a tak jsem opět podlehl vábení pokojné tmy, těm opojným chvílím prožitků všeobjímající nicoty a zmaru v nekonečné hloubi černočerného lesa, bezcílně bloudě v širavých dálavách chladem sevřeného hvo[více]zdu, obklopen mlčícími stíny velikánů, jejichž pokroucené větve se sklání k zemi jako pařáty monster s úmyslem mě – tak zcela bezbraného a napospas oddaného – zardousiti. Sám tak nicoten v nehostinné divočině, pln úzkosti a strachu o svoji duševní integritu a holou existenci, přesto naplněn neskonalým pocitem povznášející blaženosti a nepoznané rozkoše. Rozkoše z všeobjímající mrazivé temnoty, jíž jsem byl předurčen a jen v níž může být můj osud završen. Všude okolo rozhoštěné zlověstné ticho, jen pod nohami šustí zetlelé listí a poprašek sněhu, v tomto mementu zkázy moje nicotnost plně odevzdána kruté náruči Matky přírody jest. Tyto chvíle jsou naprosto povznášející, jejich démonická posvátnost vrývá do duše každého smrtelníka respekt a pokoru před mocnostmi a entitami převyšujícími naše chápání a já ve své holé krutosti a surovosti konečně poznávám pravdivost prastarého moudra mých předků, že "mráz a temnota člověku zhoubou jsou, avšak jen z mrazu a temnoty je člověk živ" K tomuto velkolepě syrově monotónnímu černotemnému opusu plnému zmaru a beznaděje jsem dodal atmosféru klipem z vlastního putování. Vydatný prožitek a chvíle extáze duševní melancholie přeji. Váš souputník na cestě Temnotou, El Mordor ... teda Magor. [méně]

hodnocení: 

Tagy: trist vábení pokojné tmy atmospheric depressive black metal zima les putování hudba el-magor

Kdo video sleduje: 1 neregistrovaný honič

  • Datum: 04.01.2016, 03:41
  • Kategorie: Jukebox
  • Přidal: El-Magor
  • Zhlédnutí: 891
  • Trvání: 20:28
  • Počet komentářů: 19

Upozornění: Videa mohou stahovat pouze přihlášení uživatelé.

Odkazy do phpBB fóra

Odkazy na video

Poslat odkaz kamarádovi

Embed přehrávač

Velikost vkládaného videa můžete snadno ovlivnit parametrem r=(vyska)x(sirka). Chcete-li vložit video o velikosti 320x240 px, stačí změnit parametr na r=320x240.

Nová registrace

Zapomenuté heslo

Login with Facebook

sexchat.cz

Související videa

Trist - Není Cesty Zpět! 8:45 Trist - Není Cesty Zpět!
Kategorie: Jukebox
Zobrazeno: 882x

Lordi - Chainsaw Buffet 3:59 Lordi - Chainsaw Buffet
Kategorie: Jukebox
Zobrazeno: 2058x

Somálské děti 1:39 Somálské děti
Kategorie: Blééé
Zobrazeno: 7291x

Inspirace do nového roku 1:39 Inspirace do nového roku
Kategorie: Srandičky
Zobrazeno: 2475x

Kliknutím na tlačítko souhlasíte s podmínkami serveru.

Souhlasím a chci pokračovat v prohlížení

Doporučujeme: To nejlepší porno! | Registr dlužníků | Filmy, hry a hudba | RapidShare účty | Inzerce a bazar zdarma | RapidShare za SMS!